KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12632153
nr 1263 2153
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Tusch, Illustrationsförslag till Eyvind Johnson bok "Drömmar om rosor och eld". Signerad. 28x15 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 juli 2019
kl 19:22:10
1/7 17:19:23
450 kr
1/7 18:49:55
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund